Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Intel i3-10100 3.6GHz, 1200, 4 core
Maloprodajna cijena: 141.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Proces izrade | 14nm |
| Arhitektura | 64bit |
| Magistrala | 8 GT/s |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | Hyper-Threading, Identity Protection, Intel® AES New Instructions, Intel® Clear Video HD Technology, Intel® InTru™ 3D, Intel® Optane™ Memory Supported, Intel® Quick Sync Video, Intel® Turbo Boost 2.0, SpeedStep, Thermal Monitoring, Virtualization, VT-x |
| Pakovanje | Box |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Model | 630 |
| Frekvencija | 350MHz - 1.1GHz Max Dynamic |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i3 |
| Model | i3-10100 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt | 3.6GHz |
| Turbo frekvencija | 4.3GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1200 |
| Keš memorija | 6MB Intel® Smart Cache |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovno - Klasa procesora: Intel Core i9 Model: i9-14900K Broj jezgara procesora: 24 Broj logičkih jezgara (niti): 32 Radni takt: 2.4GHz Turbo frekven...
Ryzen 5 3400G TRAY (3,7GHz, Max Turbo Frequency 4.2GHz, 4C/8T, 65W, 2MB L2 cashe, 4MB L3 Cache, socket AM4, with Radeon RX Vega 11 Graphics (11GPU Cor...
Raptor Lake socket 1700 Core i7-14700K Box NO FAN (2.5GHz Max Turbo Frequency 5.6GHz, 20C/28T (8 Performace-cores/12 Efficient-cores), FSB DDR4-3200MH...
AMD Ryzen 5 9600X, 3.9GHz/5.4GHz Max, 6C/12T, AM5, 32MB L3 cache, AMD Radeon Graphics, Bez kulera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana