Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Adapter Snaga: 100W Voltaža: 10V/2.25A,12V/1.5A,15V/3A,20V/5A,5V/3A,9V/2A,9V/3A Priključci: 1x USB tip A (22.5W),2x USB tip C (100W) Ostalo - Upotreba: Laptopovi,Mobilni telefoni,Tableti Dodatne funkcije: Brzo punjenje,Kompatibilan s više uređaja Sistemi zaštite: Zaštita od kratkog spoja,Zaštita od pregrevanja Napomena: ActiveShield 2.0,GaN Technology (Galijum nitrid),Power IQ 4.0 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 67.8mm x 43.4mm x 29.0mm Masa: 170g Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 90.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
72.15 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Adapter |
| Snaga | 100W |
| Voltaža | 12V/1.5A, 9V/2A, 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 10V/2.25A |
| Priključci | 1x USB tip A (22.5W), 2x USB tip C (100W) |
| Upotreba | Mobilni telefoni |
| Ostalo | |
| Upotreba | Mobilni telefoni, Tableti, Laptopovi |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje, Kompatibilan s više uređaja |
| Sistemi zaštite | Zaštita od kratkog spoja, Zaštita od pregrevanja |
| Napomena | GaN Technology (Galijum nitrid), Power IQ 4.0, ActiveShield 2.0 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 67.8mm x 43.4mm x 29.0mm |
| Masa | 170g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.36EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Adapter - konvertor Standard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u Priključci na jednoj strani: RJ-45 (muški) Priključci na drugoj strani: 1x...
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Paket sadrži adapter i kabl tip-C</li><li>Adapter...
Karakteristike - Tip: BNC konektor Priključci na jednoj strani: 1x BNC konektor Napomena: Na šraf,RG59 Fizičke karakteristike - Boja: Srebrna Reklam...
Swissten Data kabl Textile USB-C / Lightning MFi 1.2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana