Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 45Hz - 20kHz Subwoofer - Snaga subwoofera: 50W Sateliti - Snaga satelita: 2 x 15W Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 4.900mAh Autonomija: Do 24h Žična povezivost - USB: 2 USB verzija: 1 x USB-A,1 x USB-C Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Domet: Do 100m Ostalo - Podržane tehnologije: BassUp™ 2.0,Multipoint,PartyCast 2.0,True Wireless Stereo (TWS) Upravljanje: Soundcore aplikacija,Tasteri na zvučniku Napomena: Automatsko povezivanje,LED indikator,Light Show,Powerbank funkcija,RGB osvetljenje Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 296mm x 185mm x 101mm Masa: 1.66kg Ostalo: IPX7 standard Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 125.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
100.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.1 |
| Frekventni opseg | 45Hz - 20kHz |
| Subwoofer | |
| Snaga subwoofera | 50W |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 15W |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Soundcore aplikacija |
| Podržane tehnologije | True Wireless Stereo (TWS), BassUp™ 2.0, PartyCast 2.0, Multipoint |
| Napomena | LED indikator, RGB osvetljenje, Powerbank funkcija, Light Show, Automatsko povezivanje |
| Baterija | |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 4.900mAh |
| Autonomija | Do 24h |
| Žična povezivost | |
| USB | 2 |
| USB verzija | 1 x USB-A, 1 x USB-C |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 100m |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 296mm x 185mm x 101mm |
| Masa | 1.66kg |
| Ostalo | IPX7 standard |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
1 x zvučnik karaoke, 1 x mikrofon žični, 1 x daljinski upravljač
Izlazna snaga 6 vati (RMS), Vrijeme punjenja 2,5 sata
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 2 x 1 inč (tweeter),2 x 3 inča (woofer) Frekventni opseg:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana