Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 2 x 1 inč (tweeter),2 x 3 inča (woofer) Frekventni opseg: 40Hz - 20kHz Odnos signal-šum (SNR): 75dB Sateliti - Snaga satelita: 2 x 8W Frekventni opseg: 40Hz - 20kHz Odnos signal-šum (SNR): 75dB Materijal kućišta: Drvo Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm 3.5mm: 2 Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Ostalo - Podržane tehnologije: 3D Surround Sound,Bass enhancement Upravljanje: Kontrole na zvučniku,Kontrole preko Bluetooth- a Fizičke karakteristike - Boja: Dark Wood Dimenzije: 207mm x 124.5mm x 110mm Masa: 1.896kg Pakovanje: 3.5mm audio kabl,Naponski kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 60.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
48.13 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 2 x 1 inč (tweeter), 2 x 3 inča (woofer) |
| Frekventni opseg | 40Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 75dB |
| Sateliti | |
| Snaga satelita | 2 x 8W |
| Frekventni opseg | 40Hz - 20kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 75dB |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm |
| 3.5mm | 2 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | 3D Surround Sound, Bass enhancement |
| Upravljanje | Kontrole na zvučniku, Kontrole preko Bluetooth- a |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Dark Wood |
| Dimenzije | 207mm x 124.5mm x 110mm |
| Masa | 1.896kg |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, Naponski kabl |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Impedansa: 4 Ohm Subwoofer - Snaga subwoofera: 29W Frekventni opseg: 25H...
Energy Tower 5 MAX BT crni zvu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana