Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.300:1 Dinamički kontrast: 20.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (mprt),4ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 100Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 102% sRGB,3H,81.6% of DCI-P3,89.36% NTSC,Anti-glare,Flicker-free,Low Blue Light Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip C upstream,2x USB 2.0 (TipA) Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: HDCP 1.4 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 65W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Podesivost po visini,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 542.4mm Dubina: 229.8mm Visina: 359.9mm - 469.9mm Masa: 4.56kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 206.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
164.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.300:1 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 100Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light, 3H, 89.36% NTSC, 102% sRGB, 81.6% of DCI-P3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 2x USB 2.0 (TipA), 1x USB 5Gbps tip C upstream |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 65W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 542.4mm |
| Dubina | 229.8mm |
| Visina | 359.9mm - 469.9mm |
| Masa | 4.56kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ASUS LED IPS Gaming Monitor VY249HF-W, 23.8
34 inča 34M2C8600/00 Curved 4K UHD QD OLED Gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana