Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AOC 23.8 inča 24G15N2 FHD 1920x1080 180 Hz gaming monitor
Maloprodajna cijena: 132.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
106.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | VA LED |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 80.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 89% of DCI-P3, 116% sRGB |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 539.7mm |
| Dubina | 178.6mm (sa postoljem) |
| Visina | 423.5 (sa postoljem) |
| Masa | 3.13kg |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | E |
Deklaracija
| EAN | 4038986142281 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
34 inča 34M2C8600/00 Curved 4K UHD QD OLED Gaming monitor
27 inch P2725H 100Hz Professional IPS monitor
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 26.7 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Dinamički ko...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana