Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AOC 27 inča 27G15N2 IPS WLED Gaming monitor
Maloprodajna cijena: 187.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
149.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 80.000.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (mprt), 1ms (GTG) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 93% of DCI-P3, 134% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Visina | 464.8 |
| Masa | 4.11kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.90EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 27qz OMEN 27inča 165Hz QHD/IPS/DP/2xHDMI/Tilt/Black
LG LED Curved Monitor 32MR50C-B, 31.5inča, FHD 1920 x 1080, 100Hz, 5ms, 3000:1, VGA/HDMI*2
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana