Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Veličina ekrana 27", Rezolucija 2560x1440 QHD 240Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt, Podesivost visine, Swivel, Pivot
Maloprodajna cijena: 257.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
205.75 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2560x1440 QHD |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvjetljenje | W-LED system |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1000:1 |
| Dinamički kontrast | 80M:1 |
| Osvjetljenje | 400 nita |
| HDR | HDR 10 |
| Odziv | 1ms (GTG) |
| Vertikalno osvježavanje | 240Hz (nativno), 260Hz (OC) |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331 |
| Paleta boja | 16.7 Million |
| Raspon boja | DCI-P3: 95.2% sRGB: 123.6% Adobe RGB 91.4% |
| Ostalo | Anti-glare Flicker-free Low Blue Light |
| Zvuk | 2 W x 2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm, Izlaz za slušalice |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt Podešavanje visine Swivel Pivot Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna/Crvena |
| Dimenzije pakovanja (Š x V x D) | 822 x 481 x 162 |
| Dimenzije sa postoljem (maksimalna visina) (Š x V x D) | 613.9 x (386.1~516.1) x 207.7 mm |
| Dimenzije bez postolja (Š x V x D) | 613.9 x 366.31 x 51.28 mm |
| Pakovanje | Kabal za napajanje DisplayPort kabal HDMI kabal |
| Težina sa pakovanjem | 8,76 kg (bruto) |
| Težina bez pakovanja | 5.32 kg (neto) |
| Težina pez postolja | 3,45 kg |
| Tip | Gaming monitor |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
27inch,FHD 1920x1080,IPS,100Hz,5ms,HDMI,VGA,Audio Out,Tilt podesivost,AMD FreeSync, Reader Mode, Crosshair
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana