Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
AOC 24.5 inča 25G42E FHD 1920x1080 Fast IPS 180 Hz gaming monitor
Maloprodajna cijena: 125.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
100.72 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 24.5" |
| Pozadinsko osvetljenje | W-LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Ultrawide | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vreme odziva | 1ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvežavanje | 180Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| Display port mini | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Audio izlaz | Da |
| Konektori | 1 x HDMI 2.0 1 x Display Port 1.4 1 x Audio Out |
| Pivot | Ne |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Sa postoljem: 560.1X427.7X193.9mm Bez postolja: 560.1 X51.8x324.8mm Dimenzije pakovanja: 625*420*141 |
| Masa | Sa postoljem: 4.93 kg Bez postolja: 3.18 kg Masa pakovanja: 6.4 kg |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mm Tilt: -3° ±2° ~ 21° ±2° Flicker Free Low Blue Light HDR 10 Kensington Lock Gaming style: Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing Game mod: RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off Low Input Lag Game Colour Motion Blur Reduction Frame Counter Shadow Control Crosshair/Dial Point |
| Garancija | 2 godine |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 5.120 x 2.880 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Veličina ekrana 23.8", Rezolucija 1920x1080 Full HD 144Hz, Tip panela IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana