Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE iPhone 15 128GB pink
Maloprodajna cijena: 873.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 230.00EUR
699.00
EUR
929.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 900MHz, 2.100MHz, 850MHz, 1.900MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | LTE, GSM, HSPA, EVDO, CDMA, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.1 inč |
| Rezolucija ekrana | 2.556 x 1.179 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | Super Retina XDR |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield |
| Ostalo | True Tone tehnologija, HDR10, Wide color display P3, 1.000 nits (HBM), 2.000 nits (peak) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 17 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A16 Bionic (4 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| Radni takt procesora | 3.46Ghz + 2.02Ghz |
| RAM memorija | 8GB |
| Grafički procesor | Apple 5-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Proširivost memorije | Ne |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 12MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | HDR Dolby Vision (60fps), 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | Action mode |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 12MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 2.0 Tip C |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo, Ugrađeni |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, GPS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Face ID, Žiroskop, Senzor blizine, Barometar |
| Dodatne funkcije | Apple pay |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 3.349mAh |
| Ostalo | Brzo punjenje baterije, Bežično punjenje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 147.6mm x 71.6mm x 7.8mm |
| Masa | 171g |
| Boja | Roze |
| Opis boje | Pink |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 22.84EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dijagonala ekrana 6,77'', Rezolucija: 2392x1080 sa 120Hz, RAM memorija 12GB, Interna memorija 512GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 6500 mAh
XIAOMI Redmi Note 14 8GB/256GB Midnight Black MZB0J0CEU
SAMSUNG Galaxy Z Flip7 12GB/256GB Coralred SM-F766BZRGEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana