Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Smartfon (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: eSIM,Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM mreža: 1.800MHz,1.900MHz,850MHz,900MHz HSDPA mreža: 1.700MHz,1.900MHz,2.100MHz,850MHz,900MHz Protokoli: 5G,CDMA,EVDO,HSPA,LTE Ekran - Veličina ekrana: 6.1 inč Rezolucija ekrana: 2.556 x 1.179 Tip ekrana: OLED Tip panela: Super Retina XDR Gustina piksela: 460ppi Zaštita: Ceramic Shield Ostalo: 1.000 nits (typical),2.000 nits (HBM),Dolby Vision,Haptic Touch,HDR10,True Tone tehnologija,Wide color display P3 Softver - Operativni sistem: iOS 18 Čipset - Procesor: Apple A18 (3 nm) Broj jezgara: 6 (2 + 4) RAM memorija: 8GB Grafički procesor: Apple 5-core GPU Memorija - Unutrašnja memorija: 128GB Proširivost memorije: Ne Kamera - Rezolucija zadnje kamere: 48MP + 12MP Video rezolucija zadnje kamere: 1080p@25/30/60/120/240fps,4K@24/25/30/60fps,HDR Dolby Vision (60fps) Ostale osobine zadnje kamere: Action mode,Camera Control,Stereo snimanje zvuka Prednja kamera - Rezolucija prednje kamere: 12MP Video rezolucija prednje kamere: 1080p@25/30/60/120fps,4K@25fps/30fps/60fps Povezivost - Wi-Fi standard: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be Bluetooth verzija: 5.3 NFC (Near Field Communication): Da Priključci: USB 2.0 Ostale osobine: DisplayPort izlaz preko USB-C Audio - Zvučnici: Stereo,Ugrađeni Ostale karakteristike - GPS navigacija: BDS,GALILEO,GLONASS,GPS,QZSS Senzori: Akcelerometar,Barometar,Face ID,Kompas,Senzor blizine,Žiroskop Dodatne funkcije: Apple Intelligence,Apple pay Podržane tehnologije: Ultra Wideband 2 (UWB) Baterija - Tip: Litijum-jonska Kapacitet: 3.561mAh Ostalo: Bežično punjenje 25W,Brzo punjenje baterije Fizičke karakteristike - Dimenzije: 147.6mm x 71.6mm x 7.8mm Masa: 170g Boja: Roze Opis boje: Pink Pakovanje: USB-C 2.0 kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije
Maloprodajna cijena: 1023.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 220.00EUR
819.00
EUR
1039.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartfon (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | 850MHz, 900MHz, 1.800MHz, 1.900MHz |
| HSDPA mreža | 900MHz, 2.100MHz, 850MHz, 1.900MHz, 1.700MHz |
| Protokoli | LTE, HSPA, EVDO, CDMA, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.1 inč |
| Rezolucija ekrana | 2.556 x 1.179 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | Super Retina XDR |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield |
| Ostalo | True Tone tehnologija, Haptic Touch, HDR10, Dolby Vision, Wide color display P3, 2.000 nits (HBM), 1.000 nits (typical) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 18 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A18 (3 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| RAM memorija | 8GB |
| Grafički procesor | Apple 5-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Proširivost memorije | Ne |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 12MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | HDR Dolby Vision (60fps), 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | Stereo snimanje zvuka, Action mode, Camera Control |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 12MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@25fps/30fps/60fps, 1080p@25/30/60/120fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 2.0 |
| Ostale osobine | DisplayPort izlaz preko USB-C |
| Audio | |
| Zvučnici | Stereo, Ugrađeni |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, GPS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Face ID, Žiroskop, Senzor blizine, Barometar |
| Dodatne funkcije | Apple pay, Apple Intelligence |
| Podržane tehnologije | Ultra Wideband 2 (UWB) |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet | 3.561mAh |
| Ostalo | Brzo punjenje baterije, Bežično punjenje 25W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 147.6mm x 71.6mm x 7.8mm |
| Masa | 170g |
| Boja | Roze |
| Opis boje | Pink |
| Pakovanje | USB-C 2.0 kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Smartfon (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM m...
Ključne karakteristike: Ultra- jasna kamera od 200MP sa optičkom stabilizacijom (OIS) 120Hz CrystalRes AMOLED zakrivljeni e...
SAMSUNG Galaxy A17 4GB/128GB Light Blue SM-A175FLBBEUC
XIAOMI Redmi Note 15 8GB/256GB Glacier Blue MZB0MONEU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana