Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE iPhone 17 256GB Black
Maloprodajna cijena: 1306.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1045.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2622 x 1206 pix |
| Tip ekrana | Super Retina XDR, 120 Hz, 460 PPI, 3000 nits, HDR10, Dolby Vision, Ceramic Shield 2 |
| SIM slot | Dual SIM (nanoSIM + eSIM) |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Procesor | Hexa-Core |
| Čipset | Apple A19 |
| Grafika | 5-Core GPU + Neural Accelerator |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | ne |
| Zadnja kamera | |
| 48 Mpix Dual Fusion | |
| Prednja kamera | |
| 18 Mpix Center Stage | |
| Senzori | |
| G-senzor | |
| Senzor blizine | |
| Senzor ambijentalnog svetla | |
| Digitalni kompas | |
| Žiroskop | |
| Barometar | |
| Prepoznavanje lica | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth 6 |
| GPS | da |
| NFC | da |
| USB | USB-C |
| Ostalo | IP68 stepen zaštite od prašine i vode |
| Tastatura | Touch |
| Snaga punjenja | 25 W bežično, 40 W žično |
| Mreže | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Dimenzije | 72 x 8 x 150 mm |
| Težina | 177 g |
| Boja | crna (Black) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 34.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dijagonala ekrana 6,77'', Rezolucija: 2392x1080 sa 120Hz, RAM memorija 12GB, Interna memorija 512GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 6500 mAh
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana