Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE iPhone Air 256GB Blue
Maloprodajna cijena: 1248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 300.00EUR
999.00
EUR
1299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | Da |
| HSDPA mreža | Da |
| Protokoli | 3G, 2G, 4G, LTE, HSPA, EVDO, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.5 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.736 x 1.260 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | LTPO Super Retina XDR |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield |
| Ostalo | HDR10, Dolby Vision, 120Hz, 1.000 nits (typical), High-brightness 3.000-nits, 1.600 nits (HBM) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| Radni takt procesora | 4.26GHz |
| RAM memorija | 12GB |
| Grafički procesor | Apple 5-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60/120fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | HDR, Dual LED blic |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 18MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 3.2 Tip C |
| Ostale osobine | Wi-Fi hotspot, Tri-band |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, GPS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Proximity senzor, Face ID, Žiroskop, Barometar |
| Podržane tehnologije | Emergency SOS, Messages and Find My via satellite |
| Baterija | |
| Tip | Punjiva litijum-polimerska baterija |
| Kapacitet | 3.149mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 156.2mm x 74.7mm x 5.6mm |
| Masa | 165g |
| Boja | Plava |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dijagonala ekrana 6,77'', Rezolucija: 2392x1080 sa 120Hz, RAM memorija 12GB, Interna memorija 512GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 6500 mAh
Snapdragon® 680 Baterija 5000mAh Ekran od 6.71″ 50MP glavna kamera Podržava brzo punjenje do 18W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana