Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE iPhone 17 Pro 512 Deep blue (mg8n4sx/a)
Maloprodajna cijena: 2092.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1673.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2622 x 1206 pix |
| Tip ekrana | Super Retina XDR, 460 PPI, 3000 nita, 120 Hz, Keramički štit 2, HDR10, Dolby Vision, HLG |
| SIM slot | Dual SIM (nanoSIM, eSIM) |
| Operativni sistem | iOS |
| Procesor | hexa-core |
| Čipset | Apple A19 Pro |
| Grafika | A19 Pro chip, 6‑core GPU with Neural Accelerators |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 512 GB |
| Optički/bezgubitni zum | 8 x |
| Zadnja kamera | |
| 48 MPx | |
| 3 objektiva | |
| Prednja kamera | |
| 18 MPx | |
| Senzori | |
| G-senzor | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijentalne svetlosti | |
| digitalni kompas | |
| žiroskop | |
| barometar | |
| Face ID | |
| Bežične veze | Galileo, BeiDou, GPS, Wi-Fi 7, Bluetooth 6, Glonass, NFC |
| Žičane veze | USB-C |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | |
| do 39 sati reprodukcije videa | |
| Snaga punjenja | |
| brzo punjenje | |
| 25 W bežično | |
| 40 W žično | |
| Qi bežično punjenje | |
| najbrže moguće punjenje do 50%: 20 minuta | |
| Wi-Fi opsezi | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Mreže | |
| 5 G | |
| Trajnost | |
| IP68 | |
| vodootporan | |
| otporan na prašinu | |
| Apple Intelligence | |
| Materijal izrade | metal + staklo |
| Dimenzije | 150 x 72 x 9 mm |
| Težina | 204 g |
| Boja | plava (Deep Blue) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 54.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet baterije (mAh): 6000 mAh, RAM: 4 GB, Veličina ekrana: 6.9"
XIAOMI Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Frost Blue MZB0IIWEU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana