Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: eSIM,Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM mreža: Da HSDPA mreža: Da Protokoli: 2G,3G,4G,5G,EVDO,HSPA,LTE Ekran - Veličina ekrana: 6.3 inča Rezolucija ekrana: 2.622 x 1.206 Tip ekrana: OLED Tip panela: LTPO Super Retina XDR Odnos stranica: 19.5:9 Gustina piksela: 460ppi Zaštita: Ceramic Shield Ostalo: 1.000 nits (typical),1.600 nits (HBM),120Hz,Dolby Vision,HDR10,High-brightness 3.000-nits Softver - Operativni sistem: iOS 26 Čipset - Procesor: Apple A19 Pro (3 nm) Broj jezgara: 6 (2 + 4) Radni takt procesora: 4.26GHz RAM memorija: 12GB Grafički procesor: Apple 6-core GPU Memorija - Unutrašnja memorija: 512GB Kamera - Rezolucija zadnje kamere: 48MP + 48MP + 48MP Video rezolucija zadnje kamere: 4K@24/25/30/60/120fps Ostale osobine zadnje kamere: 3D (spatial) video/audio,Dual LED blic,HDR,ProRes Prednja kamera - Rezolucija prednje kamere: 18MP Video rezolucija prednje kamere: 4K@24/25/30/60fps Povezivost - Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 Bluetooth verzija: 6.0 NFC (Near Field Communication): Da Priključci: DisplayPort,USB 3.2 Tip C Ostale osobine: Tri-band,Wi-Fi hotspot Audio - Zvučnici: Da Ostale karakteristike - GPS navigacija: BDS,GALILEO,GLONASS,GPS (L1+L5),NavIC,QZSS Senzori: Akcelerometar,Barometar,Face ID,Kompas,Proximity senzor,Žiroskop Podržane tehnologije: Emergency SOS, Messages and Find My via satellite Baterija - Tip: Punjiva litijum-polimerska baterija Kapacitet: 3.998mAh Fizičke karakteristike - Dimenzije: 150mm x 71.9mm x 8.8mm Masa: 206g Boja: Narandžasta Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 2100.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1680.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Smartphone (pametni telefon) |
| SIM kartice | 2 (Dual SIM) |
| Format SIM kartice | Nano-SIM, eSIM |
| Oblik | Monoblok |
| Mobilna mreža | |
| GSM mreža | Da |
| HSDPA mreža | Da |
| Protokoli | 3G, 2G, 4G, LTE, HSPA, EVDO, 5G |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 6.3 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.622 x 1.206 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | LTPO Super Retina XDR |
| Odnos stranica | 19.5:9 |
| Gustina piksela | 460ppi |
| Zaštita | Ceramic Shield |
| Ostalo | HDR10, Dolby Vision, 120Hz, 1.000 nits (typical), High-brightness 3.000-nits, 1.600 nits (HBM) |
| Softver | |
| Operativni sistem | iOS 26 |
| Čipset | |
| Procesor | Apple A19 Pro (3 nm) |
| Broj jezgara | 6 (2 + 4) |
| Radni takt procesora | 4.26GHz |
| RAM memorija | 12GB |
| Grafički procesor | Apple 6-core GPU |
| Memorija | |
| Unutrašnja memorija | 512GB |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 48MP + 48MP + 48MP |
| Video rezolucija zadnje kamere | 4K@24/25/30/60/120fps |
| Ostale osobine zadnje kamere | HDR, 3D (spatial) video/audio, ProRes, Dual LED blic |
| Prednja kamera | |
| Rezolucija prednje kamere | 18MP |
| Video rezolucija prednje kamere | 4K@24/25/30/60fps |
| Povezivost | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| NFC (Near Field Communication) | Da |
| Priključci | USB 3.2 Tip C, DisplayPort |
| Ostale osobine | Wi-Fi hotspot, Tri-band |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Ostale karakteristike | |
| GPS navigacija | GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC, GPS (L1+L5) |
| Senzori | Akcelerometar, Kompas, Proximity senzor, Face ID, Žiroskop, Barometar |
| Podržane tehnologije | Emergency SOS, Messages and Find My via satellite |
| Baterija | |
| Tip | Punjiva litijum-polimerska baterija |
| Kapacitet | 3.998mAh |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 150mm x 71.9mm x 8.8mm |
| Masa | 206g |
| Boja | Narandžasta |
| Opis boje | Cosmic Orange |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
Plaćanje na rate
Rata već od: 54.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana