Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 981.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
784.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Model | M4 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 10 |
| Radni takt procesora | 2.89 GHz (4.46 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Grafika | |
| Grafika | Apple |
| Model grafičke karte | 10-core GPU |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 256GB |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 38 TOPS |
| Priključci | |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip C) Gen 2 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Kućište / Napajanje | |
| Format kućišta | Mini PC |
| Dimenzije kućišta | 127mm x 127mm x 50mm |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Ostalo | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
Plaćanje na rate
Rata već od: 25.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
BRI5H-10210 BRIX Mini PC Intel i5-10210U 1.6 GHz(4.20 GHz)
Mini PC PN64-B-S5238MD (Core i5-13500H, Barebone)
MP103 Mini PC Intel Celeron N4020 1.1GHz (2.8GHz) 4GB 128GB Win11Home
Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700H Broj jezgara procesora: 14 Bro...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana