Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700H Broj jezgara procesora: 14 Broj logičkih jezgara (niti): 20 Radni takt procesora: 5.0 GHz Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.200MT/s Grafika - Grafika: Intel Iris Xe Graphics Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Wi-Fi: Da Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Priključci - DisplayPort priključci: Preko USB-C HDMI: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 5 USB 3.2 priključci: 2 (Tip C) Gen 2,3 (Tip A) Gen 2 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: 1 izmenjivi DisplayPort,DC-in,Kensington lock Kućište / Napajanje - Format kućišta: Mini PC Dimenzije kućišta: 130mm x 120mm x 58mm AC Adapter: 120W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Napomena: Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera
Maloprodajna cijena: 807.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
646.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model | 13700H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 5.0 GHz |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.200MT/s |
| Grafika | |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Priključci | |
| DisplayPort priključci | Preko USB-C |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB 3.2 priključci | 3 (Tip A) Gen 2, 2 (Tip C) Gen 2 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Napomena | 1 izmenjivi DisplayPort, DC-in, Kensington lock |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Format kućišta | Mini PC |
| Dimenzije kućišta | 130mm x 120mm x 58mm |
| AC Adapter | 120W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HISENSE OPS S02EDS7CA51B On-Board Computer I7-12650H/16GB/512G/Win11 Pro (S02EMS7CA51B)
OPS S02EDS5CA21B On-Board Computer i5-12450H/16GB/256G/Win11 Pro (S02EMS5CA21B)
Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700H Broj jezgara procesora: 14 Bro...
Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: N Series Model: N100 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 4 Radni...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana