Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14.2 inča Rezolucija ekrana: 3.024 x 1.964 Tip panela: Liquid Retina XDR Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness 1000-nit,True Tone technology,Up to 1600-nit peak brightness (HDR content only) Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Apple Serija procesora: M Series Klasa procesora: Apple CPU Model procesora: M5 Broj jezgara procesora: 10 Radni takt procesora: 3.0 GHz (4.61 GHz) Proces izrade: 3nm Ostalo: 16-core Neural Engine Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: Objedinjena memorija Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Apple Model grafike: 10-core GPU Tip grafičke memorije: Deljena Ostalo: Neural Accelerators Reklamacioni period - Napomena: Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije Reklamacioni period: 12 meseci Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Apple Neural Engine Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 3x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SDXC Napomena: Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta Bezbednost - Enkripcija: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 12 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: Center Stage camera Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Three-mic array Ostalo: Dolby Atmos,Six-speaker sound system,Spatial audio Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet baterije: 72.4Whr Softver - Operativni sistem: macOS Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Apple Intelligence Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminium Dimenzije: 312.6mm x 221.2mm x 15.5mm Masa: 1.55kg Opis boje: Silver Pakovanje: EU Duckhead adapter,Punjač,USB C - MagSafe 3 kabl Stanje: Nekorišćeno Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): MagSafe 70W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 2517.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2013.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14.2 inča |
| Rezolucija ekrana | 3.024 x 1.964 |
| Tip panela | Liquid Retina XDR |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 Color Space, True Tone technology, Up to 1600-nit peak brightness (HDR content only), High-brightness 1000-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Klasa procesora | Apple CPU |
| Model procesora | M5 |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Radni takt procesora | 3.0 GHz (4.61 GHz) |
| Proces izrade | 3nm |
| Ostalo | 16-core Neural Engine |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 10-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | Neural Accelerators |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SDXC |
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 12 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | Center Stage camera |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio, Six-speaker sound system |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 72.4Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminium |
| Dimenzije | 312.6mm x 221.2mm x 15.5mm |
| Masa | 1.55kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Silver |
| Pakovanje | USB C - MagSafe 3 kabl, Punjač, EU Duckhead adapter |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | MagSafe 70W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 65.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP 15-fd1045nm Core7 150U/1TB/16GB DDR4/15.6inča FHD/IntelGraphics/NoOS/Natural silver
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
HP Pavilion Plus 14-ew0011nn Win11 Home Core i7-1355U/1TB/16GB/14inča 2.8KOLED/IntelIris/Moonlight blue
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana