Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 3460.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2768.48 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14.2 inča |
| Rezolucija ekrana | 3.024 x 1.964 |
| Tip panela | Liquid Retina XDR |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 Color Space, True Tone technology, Up to 1600-nit peak brightness (HDR content only), High-brightness 1000-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Apple |
| Serija procesora | M Series |
| Klasa procesora | Apple CPU |
| Model procesora | M5 Pro |
| Broj jezgara procesora | 15 |
| Proces izrade | 3nm |
| Ostalo | 16-core Neural Engine |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 24GB |
| Tip memorije | Objedinjena memorija |
| Integrisano | 24GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Apple |
| Model grafike | 16-core GPU |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Za fizička lica 2 godine zakonske saobraznosti, za pravna lica 1 godina garancije |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Apple Neural Engine |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 6.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 3x Thunderbolt 5 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SDXC |
| Napomena | Podrška za USB 4 standard preko Thunderbolta |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 12 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | Center Stage camera |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | Dolby Atmos, Spatial audio, Six-speaker sound system |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 72.4Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | macOS |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Apple Intelligence |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminium |
| Dimenzije | 312.6mm x 221.2mm x 15.5mm |
| Masa | 1.55kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Opis boje | Space Black |
| Pakovanje | USB C - MagSafe 3 kabl |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | Isporučuje se bez punjača |
Plaćanje na rate
Rata već od: 90.47EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(i7) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Luna GREY, ALU Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED GL 400n True Black 500, Intel 8-Core i7-13620H 4.9GHz/24MB 16GB (8int...
Intel Core i7-1255U/16GB DDR4/512 GB SSD M.2/15.6" 1920x1080 Full HD/Intel Iris Xe
Ryzen 7 5800H, nVidia GeForce RTX 3050 4GB, 16GB, 512GB SSD, FHD 1920x1080,120Hz,VA, 15.6", Siva
GIGABYTE A16 CVH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits i7-13620H 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home gaming laptop
DELL Pro 14 14 inch FHD+ 300nits AMD Ryzen AI 7 PRO 350 16GB 1TB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana