Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,Anti-glare,High-brightness 500-nit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i9 Model procesora: i9-13950HX Broj jezgara procesora: 24 Broj logičkih jezgara (niti): 32 Radni takt procesora: 2.2 GHz (5.5 GHz) Keš memorija procesora: 36MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz Integrisano: 1x CAMM memorijski modul Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 3x M.2 NVMe Interfejs raspooživih slotova: 2x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 2 Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: RTX 3500 Količina grafičke memorije: 12GB Tip grafičke memorije: GDDR6 Ostalo: Ada Generation Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Model: Intel Wireless AX211 Bluetooth verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta,Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: SD Bezbednost - Enkripcija: Da TPM: Da Čitač otiska prsta: Ugrađen Kamera - Rezolucija: 0.92 Megapiksela Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2W Mikrofon: Dual Digital-array microphones Ostalo: SoundWire interface Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 6 Kapacitet baterije: 96WHr Ostalo: ExpressCharge tehnologija Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Professional Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 356mm x 258.34mm x 23.2mm Masa: 2.6kg Boja: Siva Stanje: Nekorišćeno Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 240W SmartCard: Da
Maloprodajna cijena: 6115.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
4892.66 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | WVA |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, 100% DCI-P3 color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i9 |
| Model procesora | i9-13950HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 32 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (5.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Integrisano | 1x CAMM memorijski modul |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 3x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 2x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 2 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 3500 |
| Količina grafičke memorije | 12GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Ostalo | Ada Generation |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model | Intel Wireless AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Bezbednost | |
| Enkripcija | Da |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Dual Digital-array microphones |
| Ostalo | SoundWire interface |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Kapacitet baterije | 96WHr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 356mm x 258.34mm x 23.2mm |
| Masa | 2.6kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
| SmartCard | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 159.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL 14 Plus 2-u-1 14 inch FHD+ Touch 300nits Core Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD Intel Arc Backlit FP Win11Pro laptop
i5-1335U, Intel UHD, 16GB, 512GB SSD, 14inch, Crna
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-br...
(Core 7) ThinkBook 14 G9 IRL (ARCTIC GREY), 14" (1920x1200) AG IPS 400nits, Intel Core 7 240H(10C/16T, 5.2GHz,24MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana