Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Ocean Band (mx4p3se/a)
Maloprodajna cijena: 1225.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
980.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Gustina ekrana | 326 ppi |
| Mogućnost obavljanja poziva | Da |
| Napomena o pozivima | Potrebno je povezati telefon i pametni sat uz pomoć Bluetooth-a, nakon toga možete obavljati pozive direktno sa sata, dok vam je telefon u blizini. |
| Osetljiv na dodir | Da |
| Karakteristike ekrana | Gustina ekrana: 326 ppiRezolucija: 410 x 502 mmOsvetljenje ekrana: 3000 nitiTip ekrana: Retina LTPO2 OLEDMaterijal izrade sata: TitanijumNight mod uz Modular Ultra ili Wayfinder watch face |
| Operativni sistem | watchOS 11 |
| Čipset | S9 SiP sa 64-bit dual-core procesorom4-core Neural Engine Kapacitet: 64GB |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Da |
| Bluetooth | Da |
| LTE | Da |
| Trajanje baterije | Pri osnovnom korišćenju: do 36 h U Low Power Mode režimu: do 72 h Punjenje baterije: do 80% baterije za 1 h punjenja |
| Funkcije treninga | Biciklizam Trčanje Planinarenje Plivanje Ronjenje Skijanje Golf Hodanje Plesanje HIIT vežbe Kik boks Tai Chi i još mnogo toga |
| Uzrast | Odrasli |
| SIM kartica | Ne |
| Materijal narukvice | Titanijum |
| Širina narukvice | 130 - 210 mm |
| Senzori | Senzor pulsa, Senzor temperature, Kompas, Altimetar, Akcelometar, Žiroskop, Ambijentalni senzor osvjetljenja - prilagođava osvjetljenje ekrana u zavisnosti od osvjetljenja u okolini |
| Vodootpornost | do 100m |
| Ostale karakteristike | Mikrofon, Bočno dugme, Zvučnik, Siri, Praćenje ženskog zdravlja, Obaveštenja o pulsu, Aplikacija za ljekove, Aplikacija Noise, Aplikacija snaMedia playback, SOS Hitni pozivi, Detekcija pada, Vodootpornost: do 100 mIP6XLTEUMTS Međunarodni roming Wi-Fi 4 (802.11n), Bluetooth v5.3 Apple PayGymKit |
| Boja kućišta | Crna |
| Boja narukvice | Crna |
| Materijal izrade kućišta | Titanijum |
| Dimenzije | 49 x 44 x 14.4 mm |
| Masa | 61.4 g |
| Brend | Apple |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy Watch Ultra 2025 47mm Titanium Blue SM-L705FZB2EUC
Veličina ekrana: 1.96'', Rezolucija: 416 x 496, Tip ekrana: OLED, Bluetooth, Baterija bežično punjenje: 80% za 30 min., trajanje do 24 sata, Interna m...
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Dark Green Alpine Loop - Medium (mx4r3se/a)
150+ fitnes režima Do 14 dana korišćenja pri jednom punjenju 1.74″ AMOLED ekran Cjelodnevno praćenje nivoa SpO2, kontinuirano praćenje sna, 24-...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana