Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Dark Green Alpine Loop - Medium (mx4r3se/a)
Maloprodajna cijena: 1091.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
873.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Gustina ekrana | 326 ppi |
| Mogućnost obavljanja poziva | Da |
| Napomena o pozivima | Potrebno je povezati telefon i pametni sat uz pomoć Bluetooth-a, nakon toga možete obavljati pozive direktno sa sata, dok vam je telefon u blizini. |
| Osetljiv na dodir | Da |
| Karakteristike ekrana | Gustina ekrana: 326 ppiRezolucija: 410 x 502 mmOsvetljenje ekrana: 3000 nitiTip ekrana: Retina LTPO2 OLEDMaterijal izrade sata: TitanijumNight mod uz Modular Ultra ili Wayfinder watch face |
| Operativni sistem | watchOS 11 |
| Čipset | S9 SiP sa 64-bit dual-core procesorom4-core Neural EngineKapacitet: 64GB |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Da |
| Bluetooth | Da |
| LTE | Da |
| Trajanje baterije | Pri osnovnom korišćenju: do 36 h U Low Power Mode režimu: do 72 hPunjenje baterije: do 80% baterije za 1 h punjenja |
| Funkcije treninga | BiciklizamTrčanjePlaninarenjePlivanjeRonjenjeSkijanjeGolfHodanje Plesanje HIIT vežbeKik boks Tai Chi i još mnogo toga |
| Uzrast | Odrasli |
| SIM kartica | Ne |
| Materijal narukvice | Titanijum |
| Širina narukvice | 130 - 210 mm |
| Senzori | Senzor pulsa, Senzor temperature, Kompas, Altimetar, Akcelometar, Žiroskop, Ambijentalni senzor osvjetljenja - prilagođava osvjetljenje ekrana u zavisnosti od osvjetljenja u okolini |
| Vodootpornost | do 100m |
| Ostale karakteristike | Mikrofon, Bočno dugme, Zvučnik, Siri, EGG aplikacija, Praćenje ženskog zdravlja,Obaveštenja o pulsu, Aplikacija za ljekove, Aplikacija Noise, Aplikacija sna, Media playback, SOS Hitni pozivi Detekcija pada, Vodootpornost: do 100 mIP6XLTEUMTS, Međunarodni roming Wi-Fi 4 (802.11n)Bluetooth v5.3Apple PayGymKit |
| Boja kućišta | Crna |
| Boja narukvice | Zelena |
| Materijal izrade kućišta | Titanijum |
| Dimenzije | 49 x 44 x 14.4 mm |
| Masa | 61.4 g |
| EAN | 195949584169 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 28.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dodatna silikonska narukvica u narančastoj boji za tvoj Xiaomi Smart Band 7! Osvježite izgled svoje pametne narukvice uz ugodnu zamjensku narukvicu s...
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Titanium Milanese Loop - M (mx5u3se/a)
Uživajte u aktivnom životu uz Xiaomi Smart Band 9 Pro! Svojim jedinstvenim i modernim dizajnom pristaje uz svaku modnu kombinaciju, a fluidnost u radu...
Amazfit T-Rex Ultra Sahara/Steel/10ATM/Amoled 1.39"/89g/WiFi/BT
Xiaomi Smart Band 10 dolazi s 1.72“ AMOLED zaslonom, svjetlinom do 1500 nita i 60 Hz brzinom osvježavanja, čime pruža iznimnu glatkoću i...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana