Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 26.5 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: OLED Tip panela: WOLED Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.500 nita Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 280Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.229mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99.5% of DCI-P3,AI Visual,Aspect Control,ASUS OLED Care,Delta E < 2,DisplayWidget,Extreme low motion blur,Flicker-free,Game Visual,GameFast Input technology,GamePlus,Glossy,HDR10,Shadow boost,VESA Display HDR True Black 500 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 2 USB priključci: 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A Audio izlaz: 3.5mm Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 605mm Dubina: 188mm Visina: 500mm Masa: 6.7kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 886.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
708.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 26.5 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.500 nita |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 280Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.229mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Delta E < 2, Extreme low motion blur, Shadow boost, GamePlus, ASUS OLED Care, Glossy, Game Visual, DisplayWidget, GameFast Input technology, Aspect Control, AI Visual, 99.5% of DCI-P3, VESA Display HDR True Black 500 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 605mm |
| Dubina | 188mm |
| Visina | 500mm |
| Masa | 6.7kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
VA2708-HDJ, 27” IPS Full HD, SuperClear® IPS panel, 100 hz osvjezavanje,Swivel 360°, Tilt -4°~28°, Pivot: 180°, Height Adjust 130 mm, VGA: 1, HDMI 1.4...
24.5” Legion 25-10 FHD (1920x1080) WLED IPS 16:9, 320Hz,1000:1, 0,5ms, 99% sRGB 90% DCI-P3, Eyesafe Display 2.0, Anti-Glare, 300n, 178/178, 2xHDMI, 1x...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana