Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 1ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 280Hz Tip adaptivne sinhronizacije: nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.311 mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 100%(sRGB),Flicker-free,HDR10,Low Blue Light,Non-Glare Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio ulaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 619.4mm Dubina: 211.37mm (sa postoljem),50.58mm (bez postolja) Visina: 362.65mm (bez postolja),506.73mm (sa postoljem) Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl Masa: 3.3kg (bez postolja),5.6kg (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 323.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
258.85 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 280Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.311 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare, Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 100%(sRGB) |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 619.4mm |
| Dubina | 50.58mm (bez postolja), 211.37mm (sa postoljem) |
| Visina | 362.65mm (bez postolja), 506.73mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl |
| Masa | 5.6kg (sa postoljem), 3.3kg (bez postolja) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Odyssey NEO G8 G85NB 32 inča Curved Gaming Monitor, 4K UHD 3840 x 2160, 240Hz, 1ms,DP/HDMI*2,USB
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>2.4GHz wireless konekcija</li><li>Dvostruka blueto...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana