Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: WOLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.300 nita (HDR peak) Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.182mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99% of DCI-P3,AI Visual,Aspect Control,ASUS OLED Care,Delta E < 2,DisplayWidget,Dynamic Crosshair,Dynamic Shadow Boost,Glossy,HDR10,Neo Proximity Sensor,TÜV Flicker-free,TÜV Low Blue Light,VESA Display HDR 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4,Da preko USB-C Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka: 1 USB priključci: 1x USB tip C (podržava DP režim),3x USB 3.2 Gen 1 tip A Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: USB Hub Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 15W Podržane tehnologije: Dual Mode (Frame Rate Boost),Extreme Low Motion Blur,Flicker-free,FSC MIX,GameFast Input technology,GamePlus,GameVisual Technology,KVM,Shadow Boost,VRR Technology: FreeSync Premium,VRR Technology: G-Sync Compatible Aplikacije: Aura Sync Ostalo: Ugao nagiba od -5 do +20 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: 1/4 inča tripod soket,Kensington security,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 714mm Dubina: 274mm (sa postoljem) Visina: 579mm (sa postoljem) Pakovanje: DisplayPort kabl,Mikrofiber krpica,Naponski adapter,Naponski kabl,Quick Start vodič,USB 3.2 kabl,VESA set za montiranje na zid Masa: 7.3kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1409.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1127.41 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.300 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.182mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | HDR10, Delta E < 2, VESA Display HDR 400, 99% of DCI-P3, ASUS OLED Care, Glossy, DisplayWidget, Aspect Control, AI Visual, Neo Proximity Sensor, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4, Da preko USB-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB priključci | 1x USB tip C (podržava DP režim), 3x USB 3.2 Gen 1 tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | USB Hub |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 15W |
| Podržane tehnologije | Flicker-free, GamePlus, Extreme Low Motion Blur, Shadow Boost, KVM, GameFast Input technology, GameVisual Technology, VRR Technology: G-Sync Compatible, VRR Technology: FreeSync Premium, FSC MIX, Dual Mode (Frame Rate Boost) |
| Aplikacije | Aura Sync |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do +20 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 714mm |
| Dubina | 274mm (sa postoljem) |
| Visina | 579mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, VESA set za montiranje na zid, USB 3.2 kabl, Quick Start vodič, Mikrofiber krpica, Naponski adapter |
| Masa | 7.3kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 36.84EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana 23.8", Rezolucija 1920x1080 Full HD 144Hz, Tip panela IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni ko...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip panela: IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 300 nita Odziv:...
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000:1 Osvetljenje:...
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana