Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Nvidia, 64bit, 2GB, GDDR5
Maloprodajna cijena: 127.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
102.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafika | nVidia® GeForce® |
| Model | GT 1030 |
| Broj unificiranih procesora | 384 |
| Radni takt | 1.266MHz (1.506MHz boost clock) |
| Količina memorije | 2GB |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Širina memorijske magistrale | 64bit |
| Takt memorije | 6.008MHz |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno DVI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D Dual Link |
| Slot | PCI-Express 3.0 |
| Podržane tehnologije | HDCP, |
| Maksimalna rezolucija | 1.920 x 1.200 (DVI povezivost) |
| Dimenzije | 173mm x 69mm x 40mm |
| Format | Niskoprofilna (bracket pune ATX veličine) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.34EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AMD Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB GV-R9070XTGAMING OC-16GD rev. 1.0
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Grafika: AMD Radeon Model: RX 9070 XT Grafički čip: AMD RDNA 4 Broj unificiranih procesora: 4096 Radni takt:...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5080 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 10752 Radni t...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 3050 Broj unificiranih procesora: 2304 Radni takt: 1.042MHz (1.470MHz b...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana