Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: GT 710 Broj unificiranih procesora: 192 Radni takt: 954MHz Memorija - Količina memorije: 2GB Magistrala memorije: 64bit Tip memorije: GDDR5 Takt memorije: 5.012MHz Napomena: Izlaz za 3 monitora Priključci - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4b Ukupno DVI priključaka: 1 DVI priključci: 1x DVI-D VGA D-sub: 1 Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 2.0 Broj ventilatora: Pasivno hlađenje Podržane tehnologije: 0dB Technologija,Auto-Extreme Technology,GPU Tweak III Maksimalna rezolucija: 3.840 x 2.160 (digitalna povezivost) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 170mm x 69mm x 39mm Format: Niskoprofilna (ATX bracket) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 88.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
70.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | GT 710 |
| Broj unificiranih procesora | 192 |
| Radni takt | 954MHz |
| Memorija | |
| Količina memorije | 2GB |
| Magistrala memorije | 64bit |
| Tip memorije | GDDR5 |
| Takt memorije | 5.012MHz |
| Napomena | Izlaz za 3 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4b |
| Ukupno DVI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D |
| VGA D-sub | 1 |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 2.0 |
| Broj ventilatora | Pasivno hlađenje |
| Podržane tehnologije | Auto-Extreme Technology, 0dB Technologija, GPU Tweak III |
| Maksimalna rezolucija | 3.840 x 2.160 (digitalna povezivost) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 170mm x 69mm x 39mm |
| Format | Niskoprofilna (ATX bracket) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Ti Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 4608 Radni...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana