Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 3050 Grafički čip: Ampere Broj unificiranih procesora: 2304 Radni takt: 1.507MHz ( 1.537MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 6GB Magistrala memorije: 96bit Tip memorije: GDDR6 Napomena: Izlaz za 3 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4a Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno DVI priključaka: 1 DVI priključci: 1x DVI-D Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 4.0 Broj ventilatora: 2x ventilatora Podržane tehnologije: HDCP,OpenGL 4.6 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 201mm x 120mm x 37mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 272.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
217.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 3050 |
| Grafički čip | Ampere |
| Broj unificiranih procesora | 2304 |
| Radni takt | 1.507MHz ( 1.537MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 6GB |
| Magistrala memorije | 96bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Napomena | Izlaz za 3 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno DVI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Broj ventilatora | 2x ventilatora |
| Podržane tehnologije | HDCP, OpenGL 4.6 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 201mm x 120mm x 37mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni ta...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Ti Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 8960 Radni...
R76GAMING OC-8GD (Radeon™ RX 7600 GAMING OC, 8GB GDDR6, 128 bit, HDMI 2.1a *2, DisplayPort 1.4a *2, Power Connectors 8 pin*1, Multi-view 4)
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7, 256 bit, DP*3(2.1b)/HDMI*1(2.1b)
Grafički procesor - Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni takt: 2.625MHz (2.640MHz b...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana