Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Rezolucija: 42.000 dpi Dodatni tasteri: 4 tastera,Beskonačan skrol Odziv: 8.000Hz Ubrzanje: 50G (maksimalno) Gaming: Da Baterija: Litijum-jonska Dodatne funkcije: Aura Sync RGB Frame rate: 750ips Fizičke karakteristike - Dimenzije: 126.1mm x 63.9mm x 39.7mm Masa: 48g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Bela Pakovanje: Dongle Dužina kabla: 2m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 189.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
151.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični, Žični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth, Wireless |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Rezolucija | 42.000 dpi |
| Dodatni tasteri | 4 tastera, Beskonačan skrol |
| Odziv | 8.000Hz |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Baterija | Litijum-jonska |
| Dodatne funkcije | Aura Sync RGB |
| Frame rate | 750ips |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 126.1mm x 63.9mm x 39.7mm |
| Masa | 48g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | Dongle |
| Dužina kabla | 2m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.96EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
LOGITECH MX MASTER 3S Bežični miš, 200-8000 DPI, 7 tastera, 141 g, punjiva Li-Po baterija
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 55mm x 35mm Boja: S...
Bežični optički miš, 1000 dpi, crne boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Bežični optički miš, 1600 dpi, crvene boje sa 3 tipke i scroll dugmetom
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana