Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 174.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
139.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični, Žični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | ROG AimPoint Pro |
| Rezolucija | 42.000 dpi |
| Dodatni tasteri | 2 |
| Odziv | 8.000Hz, 4.000Hz |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Baterija | Litijum-jonska |
| Dodatne funkcije | Aura Sync |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate Software |
| Frame rate | 750ips |
| Napomena | Ergonomski dizajn, Neklizajuća strana, Kompatibilnost: Windows 10/11, Do 100 miliona klikova |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 121mm x 67mm x 42mm |
| Masa | 54g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Wireless receiver, ROG Polling Rate Booster, USB dongle extender, Mouse grip tape set |
| Dužina kabla | 2m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
M190 crni, Tehnologija Bežični, Konektor Wireless, Senzor Optički
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana