Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800Mhz,5.000Mhz,5.200Mhz,5.400MHz,5.600MHz,5.800MHz (O.C.),6.000MHz (O.C.),6.200MHz (O.C.),6.400MHz (O.C.),6.600MHz (O.C.),6.800MHz (O.C.),7.000MHz (O.C.),7.200MHz (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,OptiMem II,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x1 mode),1x PCI Express 4.0 (x16 mode),1x PCI Express 4.0 (x4 mode) PCI slot: 3 Ostali slotovi: 2x M.2 slot,4x SATA III Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10,RAID 5 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.2 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: Audio Shielding,Dedicated audio PCB layers,Front Panel Jack-retasking,Jack-detection,Multi-streaming,Premium audio capacitors,Supports up to 24-Bit/192 kHz playback Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),4x USB 2.0 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: 1 x ASUS Wi-Fi Module Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,1 x 8-pin ATX 12V power connector USB-A: 1 x podrška za 1 USB 2.0 port,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta,2 x podrška za 4 USB 5Gbps porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio,1x S/PDIF izlaz Serijski port: 1 Ostali priključci: 1 x 14-1 pin SPI TPM header,1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function,1 x 4-pin Chassis Fan header,1 x 4-pin CPU Fan header,1 x 4-pin CPU OPT Fan header,1 x AURA RGB header,1 x Clear CMOS header,1 x LPT Header,3 x Addressable Gen 2 headers Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Addressable Gen 2 headers,Aura RGB header,DIGI+VRM,LANGuard,M.2 heatsink,Overvoltage Protection,ProCool,Q-DIMM,Q-LED Core,Q-Slot,SafeSlot Core+,Stainless-Steel Back I/O,VRM heatsink design Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 244mm Pakovanje: 1 x ASUS Wi-Fi antena,2 x SATA 6Gb/s kabl,Šrafovi Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 229.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
183.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel B760 |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 6.400MHz (O.C.), 5.200Mhz, 5.000Mhz, 5.600MHz, 5.400MHz, 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 7.200MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, OptiMem II |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 1x PCI Express 4.0 (x1 mode) |
| PCI slot | 3 |
| Ostali slotovi | 2x M.2 slot, 4x SATA III |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Supports up to 24-Bit/192 kHz playback, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 1 x ASUS Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 1 x podrška za 1 USB 2.0 port, 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 2 x podrška za 4 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x S/PDIF izlaz, 1x Front panel audio |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 14-1 pin SPI TPM header, 1 x Clear CMOS header, 1 x AURA RGB header, 1 x LPT Header, 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | DIGI+VRM, LANGuard, Overvoltage Protection, Q-DIMM, Q-Slot, Q-LED Core, Aura RGB header, SafeSlot Core+, ProCool, VRM heatsink design, M.2 heatsink, Addressable Gen 2 headers, Stainless-Steel Back I/O |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Pakovanje | Šrafovi, 2 x SATA 6Gb/s kabl, 1 x ASUS Wi-Fi antena |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.99EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel Z790 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije:...
GIGABYTE AMD Ryzen MB B840 EAGLE WF6E, 4*DDR5 8200MT/s,1*PCIe 4.0/3*M.2, HDMI/DP,AM5, Wi-Fi 6E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana