Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 2 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) Unutrašnja 2.5" ležišta: 2 Priključci napred - USB 3.2: 2x USB 3.2 Gen 1,1x USB 3.2 Gen 2x2 Tip C Audio: 1 x Audio/Mic Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 2x140mm,2x160mm Poleđina: 1x 120mm Gornja strana: 2x120mm,2x140mm Ugrađeni ventilatori - Prednja strana: 2x160mm Ležišta za hladnjake - Gornja strana: 120mm,140mm,240mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 160mm Maksimalna dužina grafičke karte: 315mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 503mm x 412mm x 225mm Materijal: Čelik,Metal,Plastika Masa: 8.61kg Boja: Crna Pakovanje: Fan Hub Support PWM Fan Output x5 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 173.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
138.48 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX |
| Napajanje | |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred | |
| USB 3.2 | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Tip C |
| Audio | 1 x Audio/Mic |
| Ležišta za ventilatore | |
| Prednja strana | 2x140mm, 2x160mm |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x140mm, 2x120mm |
| Ugrađeni ventilatori | |
| Prednja strana | 2x160mm |
| Ležišta za hladnjake | |
| Gornja strana | 120mm, 140mm, 240mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 160mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 315mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 503mm x 412mm x 225mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Metal |
| Masa | 8.61kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Fan Hub Support PWM Fan Output x5 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišt...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana