Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800Mhz,5.000Mhz,5.200Mhz,5.400Mhz (O.C.),5.600MHz (O.C.),5.800MHz (O.C.),6.000MHz (O.C.),6.200MHz (O.C.),6.400MHz+ (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 192GB Ostale osobine: OptiMem II,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode),1x PCI Express 4.0/3.0,1x PCI Express 5.0 (x16 mode) Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 3 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.2 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: ROG SupremeFX Napomena: Front Panel Jack-retasking,High Definition,Jack-detection,Multi-streaming Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 Broj HDMI priključaka: 1 Ukupno USB priključaka: 12 Ukupno USB-C priključaka: 2 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),4x USB 2.0 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 5x 3.5mm Ostali priključci: 1x Intel I225-V 2.5Gb Ethernet,BIOS Flashback taster Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,1x 4 pin 12V Power Connector,1x 8 pin 12V Power Connector USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 2 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio,1x S/PDIF izlaz Ostali priključci: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function,1 x AURA RGB header,1 x Clear CMOS header,1 x COM_DEBUGheader,1 x CPU Over Voltage jumper,1 x Thermal Sensor header,1 x Thunderbolt header(s),3 x Addressable Gen 2 headers Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: AURA Sync Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 224mm Pakovanje: 1 x ASUS Wi-Fi antena,1 x M.2 Q-Latch pakovanje,1 x ROG privezak,1 x Thermal pad for M.2,2 x M.2 gumice,2 x SATA 6Gb/s kabl Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 380.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
304.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 5.400Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 6.400MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | OptiMem II, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0/3.0, 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode) |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 3 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | ROG SupremeFX |
| Napomena | High Definition, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 12 |
| Ukupno USB-C priključaka | 2 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 4x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, 1x Intel I225-V 2.5Gb Ethernet |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x 4 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin Main Power connector |
| USB-A | 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta, 2 x podrška za 2 USB 2.0 porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x S/PDIF izlaz, 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB header, 1 x Thunderbolt header(s), 1 x CPU Over Voltage jumper, 1 x Thermal Sensor header, 1 x COM_DEBUGheader |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | AURA Sync |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 224mm |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, 1 x Thermal pad for M.2, 1 x ASUS Wi-Fi antena, 1 x M.2 Q-Latch pakovanje, 1 x ROG privezak, 2 x M.2 gumice |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B840 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
(s1700) B760M DS3H GEN5 /s1700, Intel® B760 Express, 4xDual Channel DDR5, 1 x PCIe 5.0 x16 with PCIe UD Slot, 2 x PCIe 3.0 x1, 2 x PCIe 4.0 M.2 Slots,...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana