Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 2.133MT/s,2.400MT/s,2.667MT/s,2.933MT/s,3.200MT/s Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 (x4 mode),1x PCI Express 4.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 Podržani M.2 formati: 1x 2280 (podrška za PCIe 3.0 x4/x2 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.3 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek ALC1220 Audio Codec Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: 2x antenski Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 8-pin ATX 12V power connector,1x 24-pin ATX main power connector USB-A: 1 x podrška za 1 USB 2.0 port,1 x podrška za 1 USB 5Gbps port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel header Serijski port: 1 Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header,1 x CPU fan header,1 x front panel header,1 x Q-Flash Plus button,1 x Trusted Platform Module (TPM),2 x addressable LED strip headers,2 x RGB LED strip headers,2x M.2 Socket 3,2x System Fan header,4 x SATA 6Gb/s Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Easy Tune,Q-Flash,Q-Flash Plus,RGB Fusion,Smart Backup,UEFI Bios Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 244mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 147.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
118.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 2.933MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 2.667MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 3.0 (x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4/x2 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 3.0 x4/x2 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC1220 Audio Codec |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | 2x antenski |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1 x 8-pin ATX 12V power connector |
| USB-A | 1 x podrška za 1 USB 2.0 port, 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel header |
| Serijski port | 1 |
| Ostali priključci | 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 2x System Fan header, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 2 x addressable LED strip headers, 1 x Q-Flash Plus button, 4 x SATA 6Gb/s, 2 x RGB LED strip headers, 1 x CPU fan header, 2x M.2 Socket 3, 1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | UEFI Bios, Q-Flash Plus, Easy Tune, Smart Backup, RGB Fusion |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.86EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE INTEL MB H610M K DDR4, 2*DDR4 3200MHz, M.2, USB 3.2, HDMI, GbE LAN, LGA 1700
GIGABYTE AMD Ryzen MB A620M DS3H Rev. 1.1, 4*DDR5 DIMM 8000MHz, M.2, RAID, DP/HDMI/VGA, USB 3.2, AM5
B760M D3HP /s1700, Intel® B760 Express Chipset, 4xDDR5, PCI Express x16, 2 x PCI Express x1, 2xM.2, VGA, HDMI, DisplayPort, RAID 0 1 5 10, GLan, 1 x R...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel Z790 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane mem...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana