Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ASUS ROG Strix XG27WCS Curved Gaming Monitor,27inča QHD 2560x1440, 180Hz, 1ms,DP/HDMI/USB-C,HAS,Swivel
Maloprodajna cijena: 293.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
234.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Opis proizvoda: | • Ovaj monitor sa rezolucijom 2560 x 1440 i podrškom za HDR10 pruža izuzetno oštru i živopisnu sliku, savršenu za rad, igranje ili multimedijalni sadržaj. • Gejmerima nudi napredne funkcije kao što su GamePlus, VRR tehnologija i Extreme Low Motion Blur (ELMB Sync), za glatko igranje bez zamućenja i seckanja. • Za maksimalnu udobnost, monitor ima širok raspon podešavanja – Tilt, Swivel i visinu do 120 mm – uz Low Blue Light i Flicker Free tehnologije koje štite vaše oči tokom duže upotrebe. |
| Dijagonala ekrana: | 27" |
| Pozadinsko osvetljenje: | LED |
| Tip panela: | VA |
| Zakrivljen ekran: | Da |
| Ultrawide: | Ne |
| Rezolucija: | 2560 x 1440 |
| Vreme odziva: | 1ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvežavanje: | 180Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije: | Adaptive Sync |
| Veličina piksela: | 0.233 x 0.233 mm |
| Osvjetljenje: | 400 cd/m2 |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno: | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno: | 178° |
| Display port mini: | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir: | Ne |
| Odnos stranica: | 16 : 9 |
| Audio ulaz: | Ne |
| Audio izlaz: | Da |
| Kamera: | Ne |
| Konektori: | • 1 x HDMI 2.0 • 1 x Display Port 1.4 (HBR3) • 1 x Audio Out Upstream: • 1 x USB-C (podržava punjenje uređaja do 7.5 W) |
| Pivot: | Ne |
| Boja: | Crna |
| Dimenzije: | Sa postoljem: 61.1 x 39.0 x 21.9 cm Bez postolja: 61.1 x 37.0 x 9.2 cm Dimenzije pakovanja: 84.3 x 48.0 x 20.0 cm |
| Masa: | Sa postoljem: 7.1 kg Bez postolja: 4.4 kg Masa pakovanja: 9.7 kg |
| Ostalo: | VESA: 100 x 100 mm Kensington Lock Tilt: +20° ~ -5° Swivel: +35° ~ -35° Podešavanje visine: 120 mm Flicker Free HDR10 Trace Free Technology GamePlus Low Blue Light Game Visual VRR Technology Extreme Low Motion Blur ELMB Sync Shadow Boost Display Widget Aspect Control |
| EAN: | 4711387400265 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: Fast IPS Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Dinamič...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana