Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800Mhz,5.000Mhz,5.200Mhz,5.400Mhz (O.C.),5.600MHz (O.C.),5.800MHz (O.C.),6.000MHz (O.C.),6.200MHz (O.C.),6.400MHz+ (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dual Channel,OptiMem II,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0/3.0,1x PCI Express 4.0/3.0 (x4 mode) PCI Express x1 slot: 2x PCI Express 4.0/3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 3 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.2 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: Audio Cover,Audio Shielding,Front Panel Jack-retasking,Jack-detection,Multi-streaming,Premium audio capacitors Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 Broj HDMI priključaka: 1 Ukupno USB priključaka: 8 Ukupno USB-C priključaka: 2 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),4x USB 2.0 USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 5x 3.5mm Ostali priključci: BIOS Flashback taster,Wi-Fi Module Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin ATX Power Connector,1x ATX 4pin (EPS 12V),1x ATX 8pin (EPS 12V) USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function,1 x AURA RGB header,1 x Clear CMOS header,1 x COM Port header,1 x Thunderbolt™ (USB4®) header,3 x Addressable Gen 2 headers,3 x M.2 slot (Key M),4 x SATA 6Gb/s ports Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: AURA Creator,Aura RGB header,AURA Sync,DIGI+VRM,DTS Audio Processing,Fan Xpert 4,LANGuard,PC Cleaner,ProCool,SafeDIMM,SafeSlot Core+,TUF Gaming CPU-Z,TurboV EVO Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 270.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
216.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 5.400Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 6.400MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | OptiMem II, Dual Channel, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0/3.0, 1x PCI Express 4.0/3.0 (x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 4.0/3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 3 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Premium audio capacitors, Audio Cover |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 2 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin ATX Power Connector, 1x ATX 8pin (EPS 12V), 1x ATX 4pin (EPS 12V) |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s ports, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x COM Port header, 1 x AURA RGB header, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header, 3 x M.2 slot (Key M) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | AURA Creator, AURA Sync, DIGI+VRM, LANGuard, Aura RGB header, TurboV EVO, PC Cleaner, SafeSlot Core+, Fan Xpert 4, SafeDIMM, ProCool, TUF Gaming CPU-Z, DTS Audio Processing |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD A620 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
GIGABYTE INTEL MB H610M K DDR4, 2*DDR4 3200MHz, M.2, USB 3.2, HDMI, GbE LAN, LGA 1700
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana