Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 8.000+MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 256GB Ostale osobine: ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP),Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode),1x PCI Express 4.0 (x8/x4 mode),1x PCI Express 5.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 2x PCI Express 4.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 3 Podržani M.2 formati: 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10,RAID 5 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.4 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek ALC1220P Napomena: Audio Cover,Audio Shielding,Dedicated audio PCB layers,High Definition,Premium audio capacitors,Unique de-pop circuit Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 10 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 2x USB 2.0,3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 5x 3.5mm Ostali priključci: BIOS Flashback taster Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,2x 8-pin +12V CPU Power connectors USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,1 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 10Gbps port Audio: 1x Front panel header Ostali priključci: 1 x 10-1 pin System Panel header,1 x 4-pin AIO Pump header,1 x 4-pin CPU Fan header,1 x 4-pin CPU OPT Fan header,1 x Clear CMOS header,1 x COM Port header,1x Chassis Intrusion Header,3 x Addressable Gen 2 headers,4 x 4-pin Chassis Fan headers Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: AURA Sync,BIOS FlashBack button,BIOS FlashBack LED,DIGI+VRM,ESD Guards,M.2 heatsink,M.2 Q-Latch,Overvoltage Protection,PCIe Slot Q-Release,ProCool,Q-DIMM,Q-LED (CPU [red], DRAM [yellow], VGA [white], Boot Device [yellow green]),SafeDIMM,SafeSlot,Stainless-Steel Back I/O,TUF LANGuard,VRM heatsink design Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 303.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
242.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B850 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 8.000+MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za Unbuffered ECC memoriju, ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x8/x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 4.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 3 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek ALC1220P |
| Napomena | High Definition, Audio Shielding, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers, Audio Cover, Unique de-pop circuit |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 10 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 2x 8-pin +12V CPU Power connectors |
| USB-A | 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta, 1 x podrška za 4 USB 2.0 porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 10Gbps port |
| Audio | 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 1x Chassis Intrusion Header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x COM Port header |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | AURA Sync, DIGI+VRM, Overvoltage Protection, SafeSlot, Q-DIMM, ESD Guards, TUF LANGuard, VRM heatsink design, M.2 Q-Latch, Stainless-Steel Back I/O, SafeDIMM, ProCool, BIOS FlashBack button, Q-LED (CPU [red], DRAM [yellow], VGA [white], Boot Device [yellow green]), BIOS FlashBack LED, PCIe Slot Q-Release, M.2 heatsink |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE INTEL MB Z890 EAGLE, 4*DDR5 8800MT/s, PCIe 5.0, 4*M.2, DP, USB4 Type-C DP, 2.5GbE, LGA 1851
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B840 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR5...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana