Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+,WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,72% NTSC,75.35% Adobe,Anti-glare,G-Sync,High-brightness 300-nit,Kontrast 1.000:1 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 14th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model procesora: 14650HX Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.2 GHz (5.2 GHz) Keš memorija procesora: 30MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 2 Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 PCIe Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: RTX 5060 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Ostalo: MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus Dodatna grafika - Proizvođač: Intel Model: UHD Graphics Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta,Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / G-SYNC Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Cortana support,Dolby Atmos,Hi-Res certifikat Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: 1-Zone RGB,Backlit chiclet,Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Dimenzije: 354mm x 269mm x 17.9mm ~ 27.3 Masa: 2.2kg Boja: Crna Opis boje: Jaeger Gray Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 280W
Maloprodajna cijena: 2124.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1699.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+, WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB, G-Sync, 72% NTSC, 75.35% Adobe, Kontrast 1.000:1 |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 14th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | 14650HX |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (5.2 GHz) |
| Keš memorija procesora | 30MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 PCIe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | Intel |
| Model | UHD Graphics |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / G-SYNC |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Cortana support, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB, Copilot taster, Backlit chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 354mm x 269mm x 17.9mm ~ 27.3 |
| Masa | 2.2kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Jaeger Gray |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 280W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 55.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
APPLE MacBook Air 13.6 inch M4 10-core CPU 10-core GPU 16GB 512GB SSD Midnight (MW133) NOB
HP 15-fd1075nm Core5 120U/1TB/16GB/15.6inča/Integrated/NoOS/Natural silver
(i5) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Cosmic BLUE, Alu Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED 400n True Black 500, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/ 12MB, 16G...
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 400nits Core Ultra 7 266V 16GB 512GB SSD Intel Arc Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana