Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 7.1 Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32 Ohm Dimenzije drajvera: 50mm Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bežično (2.4GHz) Domet: Do 25m Priključci: USB-C Ostalo - Upravljanje: Tasteri na slušalici Mikrofon - Frekventni opseg: 50Hz - 10kHz Osetljivost: -40dB ± 3dB Podržane tehnologije: Uni-directional Baterija - Autonomija: Do 15h Tip: Punjiva baterija Fizičke karakteristike - Boja: Crna Masa: 307g Pakovanje: USB-C na USB-A adapter Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 117.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
94.01 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 50mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bežično (2.4GHz) |
| Domet | Do 25m |
| Priključci | USB-C |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 50Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -40dB ± 3dB |
| Podržane tehnologije | Uni-directional |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 15h |
| Tip | Punjiva baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Masa | 307g |
| Pakovanje | USB-C na USB-A adapter |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Lavender Serenity ANC slu
TRUST Nouna Wireless Kids Headphones 3.5mm, USB-C black
Premium Line, žičane, gaming, mikrofon, over-ear, PC, PS4, PS5, Xbox, bijele
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana