Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Dimenzije: 120mm x 120mm x 28mm Broj obrtaja: 2.000rpm ± 10% Protok vazduha: 76.3cfm Vazdušni pritisak: 2.75mmH2O Ležište: Hydraulic Bearing Nivo buke: 29dB Osvetljenje: Adresabilni RGB (ARGB) Boja: Crna Pakovanje: Set šrafova Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 33.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
26.42 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 28mm |
| Broj obrtaja | 2.000rpm ± 10% |
| Protok vazduha | 76.3cfm |
| Vazdušni pritisak | 2.75mmH2O |
| Ležište | Hydraulic Bearing |
| Nivo buke | 29dB |
| Osvetljenje | Adresabilni RGB (ARGB) |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Set šrafova |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.86EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kapacitet baterije: 3600 mAh, 3 nivoa brzine, Dimenzije: 136 x 136 x 216.5 mm
TUF GAMING TR120 ARGB REVERSE WHITE ventilator
Karakteristike - Dimenzije: 120mm x 120mm x 28mm Broj obrtaja: 2.000rpm ± 10% Protok vazduha: 76.3cfm Vazdušni pritisak: 2.75mmH2O Ležište: Hydraulic...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana