Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Osvežavanje: 144Hz Ostalo: 300 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare,LED Backlit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core 7 Model procesora: 240H Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.5 GHz (5.2 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 2x16GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 2 Slobodni slotovi: 0 Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 Disk slotovi: 1 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5070 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Dodatna grafika - Proizvođač: Intel Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Ostale osobine: Dual band 1x1 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Power Delivery preko USB-C Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,SonicMaster Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 63WHrs Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 357mm x 250.7mm x 18mm ~ 22mm Masa: 1.95kg Boja: Crna Opis boje: Matte Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 150W Podržane tehnologije: AI Noise Canceling,Battery health charging,Fan Profile,Function key lock,Live update,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,Tru2Life,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 2573.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2058.57 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 7 |
| Model procesora | 240H |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz (5.2 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 2x16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 1 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | Intel |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | AI noise canceling, SonicMaster |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 63WHrs |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 357mm x 250.7mm x 18mm ~ 22mm |
| Masa | 1.95kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Matte Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 150W |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, AI Noise Canceling, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update, Tru2Life |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 67.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
GIGABYTE A16 3WH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen 7 260 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit gaming laptop
GIGABYTE AERO X16 1VH 16 inch QHD+ 165Hz 300nits AMD Ryzen AI 7 350 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Home beli laptop
(i7) LOQ 17IRX10 (Luna Grey), 17.3" FHD IPS AG (1920x1080) 300n 165Hz!!!100%-sRGB, Intel 14-Core i7-13650HX (8P+12E) 4.9GHz/24MB, 32GB DDR5, 1TB-SSD-...
HP OmniBook 5 Ultra5 225U/512GB/16GB/16" 2K IPS/Integrated/Backlit/Glacier Silver Aluminium/NoOS
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana