Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL Pro 14 Premium 14 inch FHD+ 300nits Core Ultra 5 236V 16GB 512GB SSD Intel Arc Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Maloprodajna cijena: 2925.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2340.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 300 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 236V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 8MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 3nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 8.533MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc 130V |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Ostalo | 7 Xe-cores |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 40 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Model | Intel BE201 |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 8 Megapiksela |
| Snimanje videa | 30fps, 2.560 x 1.440 |
| Model | HDR IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2.5W |
| Mikrofon | Digital-array microphones |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 60Whr |
| Ostalo | ExpressCharge tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Magnezijum |
| Dimenzije | 311.2mm x 216.7mm x 16.99mm |
| Masa | 1.14kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 76.49EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Core7 150U/512GB/16GB/15.6inča FHD/Integrated/NoOS//Natural Silver
Apple MacBook Air 15.3inča M3 8-Core CPU/10-CORE GPU/16GB/256GB SSD/SpaceGrey
Precision M5690 16 inch FHD+ 500 nits Core Ultra 7 165H 32GB 1TB SSD RTX 2000 8GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Ekran - Veličina ekrana: 13.6 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.664 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
HP 250R G9 U5 120U/512GB/16GB/15.6inča FHD/Integrated/NoOS/Dark Ash Silver
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana