Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,70% less harmful blue light,ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support,Glossy,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000.000:1,Pantone Validated,SGS Eye Care,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 500 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 7 Model procesora: 258V Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 2.2 GHz (4.8 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Ostalo: Intel AI Boost Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Broj slotova: 0 Integrisano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Arc Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 47 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: Harman Kardon Premium,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,Copilot taster,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell Kapacitet baterije: 72Whr Ostalo: 2S2P Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Pro Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: GlideX,MyASUS,ScreenXpert,StoryCube Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 310.3mm x 214.7mm x 12.9mm Masa: 1.2kg Boja: Bela Opis boje: Scandinavian White Pakovanje: Stylus,USB A na RJ45 gigabitni internet adapter Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 2563.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2050.88 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.880 x 1.800 |
| Format rezolucije | 3K |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 120Hz |
| Ostalo | High-brightness 500-nit, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, Glossy, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, VESA DisplayHDR True Black 500, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 258V |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 8 |
| Radni takt procesora | 2.2 GHz (4.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB |
| Ostalo | Intel AI Boost |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 47 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology, Harman Kardon Premium |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet baterije | 72Whr |
| Ostalo | 2S2P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX, StoryCube |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 310.3mm x 214.7mm x 12.9mm |
| Masa | 1.2kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Bela |
| Opis boje | Scandinavian White |
| Pakovanje | Stylus, USB A na RJ45 gigabitni internet adapter |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 67.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
Ekran - Veličina ekrana: 18 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color...
Ryzen7 250/1TB/16GB/RTX 5050 8GB/15.3" WQXGA OLED/RGB backlit YU/NoOS/Eclipse black
HP NOT 15-fd0144nm i7-150U 16GB512 FreeDOS, D13S5EA#BED
HP Pavilion 16-af0005nm Ultra7 155U/512GB/16GB DDR5/IntelGraphics/NoOS/16inča 2K IPS/bclt/Sky blue
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana