Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
NAS Storage Server LOCKERSTOR 2 Gen2 AS6702T
Maloprodajna cijena: 740.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
592.71 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Operativni sistem | ADM 4.1 |
| Upotreba | Skladišni (file) server, Media server, Photo Web server, Backup server, VPN server, Server za video nadzor, Mail server, UPnP Media Server |
| Procesor | Intel® Celeron® N5105, 4 jezgra, 2.0GHz (2.9GHz), 4MB Cache |
| Memorija (RAM) | 4GB (2 slota; proširivo do 16GB) |
| Tip memorije | DDR4 |
| Hard diskovi | |
| Hard disk ležišta | 2x 2.5" ili 3.5", 4x M.2 |
| Interfejs | SATA III |
| RAID opcije | RAID 0, RAID 1, JBOD, SINGLE |
| Ostalo | Tool-free installation, Isporučuje se bez diskova |
| Mreža | |
| Protok | 10/100/1000/2500Mbps |
| Transportni protokoli | TCP, IP |
| Link agregacija | Da |
| Ostalo | WOL (Wake-On-LAN) |
| Pristup podacima | |
| Fajl menadžeri | HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, TFTP |
| Fajl protokoli | CIFS, SMB, AFP, NFS, SMB 2.0, SMB 3.0, WebDAV, iSCSI/IP-SAN |
| Autentifikacija | Korisnički nalozi, LDAP, ACL |
| Podržani operativni sistemi | Linux, UNIX, Microsoft® Windows® 7 i noviji, Microsoft® Windows® Server 2003 i noviji, macOS 10.6 i noviji, BSD |
| Backup | |
| Backup servisi | Dropbox, Amazon S3, Google Drive, Microsoft OneDrive |
| Apple Time Machine | Da |
| Sa USB uređaja | Da |
| Multimedijalna podrška | |
| Media server | UPnP Media server, Video Station, Audio Station, Plex |
| Photo Web server | Photo Gallery 3 + AiFoto 3 |
| iTunes server | Da |
| IP Cam server (video nadzor) | |
| Podržan broj IP kamera | 44 |
| Ostalo | Besplatna licenca za četiri kamere (za više kamera je neophodno dokupiti dodatne licence) |
| Print server | |
| Podržani štampači | USB |
| Ekran | |
| Tip panela | LCD |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 2 |
| HDMI | 1x HDMI 2.0b |
| Ostali priključci / Slotovi | 2x USB 3.2 Gen 2x1 |
| Ušteda energije | |
| Ostalo | Hibernacija hard diskova |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 230mm x 163.5mm x 108mm |
| Masa | 2kg |
| Nivo buke | 19dB u standby režimu, 38db |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
NAS Storage Server LOCKERSTOR 2 Gen2 AS6702T
NAS Synology DS423 0/4HDD 4-bay (Hot Swappable), CPU Realtek RTD1619B Quad-core 1,7GHz, 2GB DDR4, 2xRJ45 1GbE Lan port, 2 x USB 3.2, Black
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana