Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Baseus Encok bežične slušalice D02 Pro
Maloprodajna cijena: 27.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
22.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Boja | Bijeli |
|---|---|
| Materijal | ABS+PC |
| Bluetooth | 5.3 |
| Raspon Bluetooth signala | 10m |
| Vrijeme čekanja | 300 sati |
| Vrijeme reprodukcije glazbe | 40 sati (s volumenom postavljenim na 70%) |
| Kapacitet baterije | 450mAh/3.7V |
| Nazivni napon | DC 5V, 400mA |
| Potrošnja struje | 10mA |
| Vrijeme punjenja | 1,5 sati |
| Frekvencijski odziv | 20Hz-20kHz |
| Sučelje za punjenje | Tip-C |
| Kompatibilnost | bežični audio uređaji |
| Težina | 190g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Karaoke Microphone pruža vrhunsko karaoke iskustvo s stereo zvukom KTV kvalitete, dvostrukim zvučnicima i pasivnim basom za snaža...
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedans...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana