Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Toplotna pumpa, Kapacitet: 8 kg, Dubina proizvoda: 60cm, En. klasa: A+++
Maloprodajna cijena: 810.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 162.00EUR
648.00
EUR
810.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za sušenje veša 8kg - Toplotna Pumpa
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 8 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Osvjetljenje bubnja: | Da |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Toplotna Pumpa |
| Vrata: | XL |
| Osvjetljenje u bubnju: | Da |
| Podešavanje nivoa sušenja: | Da |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Osvjetljenje u bubnju: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu: | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša: | 8 kg |
| Broj programa sušenja veša: | 15 |
| Indikator toka programa: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glaven programe: | |
| 1. Pamuk | 8kg/1000rpm/184' |
| 2. ECO Pamuk | 8kg/1000rpm/174' |
| 3. Sintetika | 4kg/800rpm/70' |
| 4. Mix pamuk/sintetika | 4kg/1000rpm/115' |
| 5. Vuna | 1,5kg/600rpm/148' |
| 6. Noćni program | 8kg/1000rpm/240' |
| 7. Osjetljivo | 2kg/800rpm/50' |
| 8. Vremenski programi/Steam Cure | 10-160' SteamCure je funkcija osvježavanja koja olakšava peglanje |
| 9. Higijensko osvježavanje | 1.5kg/120' |
| 10. Higijensko sušenje | 5kg/800rpm/200' |
| 11. Program za peškire | 5kg/1000rpm/175' |
| 12. Dnevni program | 0,5kg/1200rpm/30' |
| 14. Košulje | 1.5kg/1200rpm/50' |
| 13. Posteljina i materijali koji sadrže perje | 800rpm/165' |
| 14. Odjeća za spoljašnje uslove/Sportska odjeća | 2kg/1000rpm/135' |
| 15. Džins | 4kg/1200rpm/125' |
| * Vrijeme koje se prikazuje na ekranu pokazuje preostalo vrijeme završetka rada programa i mijenja se u skladu sa nivoom vlažnosti veša i modelu sušilice. |
| * Higijensko osvježavanje: Ovaj program možete koristiti za suvu odjeću i veš kojem želite da omogućite higijenski tretman a da ih pritom ne perete. Omogućava visok nivo higijene suvim tkaninama pomoću toplotnog efekta. |
| * Higijensko sušenje: To je program koji možete isušiti oprane proizvode kojima želite da pružite dodatnu higijenu (odjeća za bebe, veš, peškiri i td.). Omogućava visok nivo higijene tkaninama pomoću toplotnog efekta. |
| Pomoćna funkcija - 1: | Simbol nivoa sušenja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Suvo za peglanje |
| Pomoćna funkcija - 3: | Anti Gužvanje |
| Pomoćna funkcija - 4: | Zvučni signal/Sigurnosno zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 5: | Sušenje na niskoj temperaturi |
| Pomoćna funkcija - 6: | Tajmer |
| Pomoćna funkcija - 7: | Odloženi start |
| Energetska klasa: | A+++ |
| Godišnja potrošnja energije: | 177 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 63 dBa |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 60 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 8 kg, Dubina proizvoda: 56.3cm, En. klasa:A+
Toplotna pumpa, Kapacitet: 10 kg, Dubina proizvoda: 56cm, En. klasa: A++
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 61.3cm, En. klasa: A+++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana