Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 65cm, En. klasa: A+++
Maloprodajna cijena: 935.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
748.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za sušenje veša 9kg - Toplotna Pumpa
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 9 kg |
| Broj standardnih programa: | 14 |
| Boja: | Menhetn siva |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Toplotna Pumpa |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu: | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša: | 9 kg |
| Broj programa sušenja veša: | 14 |
| Indikator toka programa: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glaven programe: | |
| 1. Pamuk | 9kg/1000rpm/220'/225' - sa parom |
| 2. Pamuk ECO | 9kg/1000rpm/209'/214' - sa parom |
| 3. Sintetika | 4kg/800rpm/70'/75' - sa parom |
| 4. Hygienic Drying | 5kg/1000rpm/175' |
| 5. Hygienic Refresh | 1,5kg/120' |
| 6. Zaštita vune | |
| 7. Bluetooth Home Whiz | |
| 8. Spremno za nošenje (Košulje): | 1,5kg/800rpm/90' - sa parom 1kg/800rpm/70' - sa parom 0,3kg/800rpm/50' - sa parom |
| 9. Osvježavanje parom: | 1,5kg/35' 1kg/31' 0,3kg/23' |
| 10. Mix/Daily | 0,5kg/1200rpm/30' |
| 11. Džins | 4kg/1200rpm/125' |
| 12. Daily Express | |
| 13. Posteljina/Perje: | 800rpm/165' |
| 14 Vremenski: | 10do160 minuta |
| Pomoćna funkcija: | Home Whiz Bluetooth |
| Pomoćna funkcija - 1: | Simbol nivoa sušenja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Sušenje na niskoj temperaturi |
| Pomoćna funkcija - 3: | Steam |
| Pomoćna funkcija - 4: | Zvučni signal/zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 5: | Anti creasing |
| Pomoćna funkcija - 6: | Odloženi start |
| Energetska klasa: | A+++ |
| Godišnja potrošnja energije: | 194.4 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 63 dBa |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 65 cm |
| Mjere predostrožnosti - Ne treba se sušiti neoprani veš,roba zamazana od ulja,acetona,alkohola,motornog ulja,ostra njivačem mrlja,ovu robu treba prvo dobro oprati prije stavljanja u mašinu.Odjeća ili jastuci punjeni lateks pjenom, kape za tuširanje,vodootporni tekstil, materijali s gumenim dodacima ili podloge od gumene pjene. - Predmeti kao što su upaljači, šibica,mtalnik novac, metalni djelovi, igle itd. mogu oštetiti bubanj. Provjerite robu prije stavljanja u mašinu. - Filter redovno čistite prije ili nakon upotrebe. - Mašinu stavite na mjesto gdje ima cirkulacije vazduha |
Plaćanje na rate
Rata već od: 24.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip sušilice Toplotna pumpa, Brend Beko, Kapacitet 8 kg, Energetska klasa A++
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 56.5cm, Energetska klasa: A++
Kondenzaciono, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 59.9cm, En. klasa: A+++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana