Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet pranja: 8kg, Kapacitet sušenja: 5kg
Maloprodajna cijena: 742.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
594.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje i sušenje veša
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet pranja: | 8 kg |
| Kapacitet sušenja: | 5 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Toplotna Pumpa |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu: | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša: | 8 kg |
| Broj programa sušenja veša: | 15 |
| Indikator toka programa: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | Vrijeme koje se prikazuje na ekranu pokazuje preostalo vrijeme završetka rada programa i mijenja se u skladu s nivoom vlažnosti veša i modelu sušilice. |
| Program 1 | Pamuk |
| Program 2 | Eco 40-60 |
| Program 3 | Sintetika |
| Program 4 | Dnevni ekspres/ekspres super kratak program 14 min |
| Program 5 | Osjetljiva roba/Vuna/Ručno pranje |
| Program 6 | Čišćenje bubnja |
| Program 7 | Preuzet program |
| Program 8 | Program centrifugiranja i cijeđenja. |
| Program 9 | Program za ispiranje |
| Program 10 | Program za pranje i sušenje pamuka |
| Program 11 | Program pranja i sušenja sintetičkih tkanina |
| Program 12 | Program pranja i sušenja za 5 kg rublja |
| Program 13 | Pranje i nošenje |
| Program 14 | Higijenska terapija |
| Program 15 | Hladno pranje |
| Pomoćna funkcija - 1: | WaterMode(Ušteda vode - Dodatno ispiranje |
| Pomoćna funkcija - 2: | SteamCure® |
| Pomoćna funkcija - 3: | Sušenje |
| Pomoćna funkcija - 4: | Funkcija čišćenja bubnja |
| Pomoćna funkcija - 5: | Brzo pranje |
| Pomoćna funkcija - 6: | Dječije zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 7: | Anticrease+ |
| - Ne treba se sušiti neoprani veš,roba zamazana od ulja,acetona,alkohola,motornog ulja,ostra njivačem mrlja,ovu robu treba prvo dobro oprati prije stavljanja u mašinu.Odjeća ili jastuci punjeni lateks pjenom, kape za tuširanje, vodootporni tekstil, materijali s gumenim dodacima ili podloge od gumene pjene. |
| - Predmeti kao što su upaljači, šibica,mtalnik novac, metalni djelovi, igle itd. mogu oštetiti bubanj. Provjerite robu prije stavljanja u mašinu. |
| - Filter redovno čistite prije ili nakon upotrebe. |
| - Mašinu stavite na mjesto gdje ima cirkulacije vazduha. |
| Energetska klasa: | D |
| Prosječna potrošnja na 100 ciklusa(pranje i sušenje): | 264 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 75 dBa |
| Težina: | 65kg |
| Dimenzije (VxŠxD): | 85 x 60 x 60cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Brzina centrifuge 1400 obr/min, Dubina 55 cm, Kapacitet pranja - 9kg, Kapacitet sušenja - 6kg
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana