Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 748.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
599.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeća kondezaciona mašina za pranje i sušenje veša | |
| Boja | bijela |
| Visina | 84,5 |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Brzina centrifuge | 1400 o/min |
| Način punjenja | naprijed |
| Energetska klasa pranje/sušenje | D |
| Energetska klasa pranja | A |
| Potrošnja energije pra/suš | 264 kWh/100 cik |
| Potrošnja vode pra/suš | 65 l/cik |
| Potrošnja energije pranje | 47 kWh/100 cik |
| Potrošnja vode pranje | 47 l/cik |
| Klasa efikasnosti centrifugiranje | B |
| Nivo buke | 75 dB |
| Akustična klasa | B |
| Motor | ProSmartInverter motor sa 10-god. garancijom |
| Programi | 15 |
| pamuk | |
| eko 40-60 | |
| sintetika | |
| mini/mini14' | |
| osetljivo/Vuna/Ručno pranje | |
| čišćenje bubnja | |
| ciklus preuzimanja | |
| centrifuga + Ispuštanje vode | |
| ispiranje | |
| sušenje pamuka | |
| sušenje sintetike | |
| 5 kg pranje i sušenje | |
| pranje i nošenje | |
| higijenska terapija | |
| hladno pranje | |
| Dodatna funkcija - 1 | WaterMode (Water Saving - Extra Rinse) |
| Dodatna funkcija - 2 | Fast+ |
| Dodatna funkcija - 3 | Sušenje |
| Dodatna funkcija - 4 | Remote Control |
| Dodatna funkcija - 2 (3sek pritisnuto) | SteamCure - oslobadja prljavštvinu sa tkanina, omekšava i smanjuje izgužvanost veša |
| Dodatna funkcija - 3 (3sek pritisnuto) | Dečja brava |
| Dodatna funkcija - 4 (3sek pritisnuto) | Wifi |
| Opcioni program 1 | Mix |
| Opcioni program 2 | košulje |
| Opcioni program 3 | zavese |
| Opcioni program 4 | na otvorenom/Sport (Goretex) |
| Opcioni program 5 | Lingerie |
| WiFi | da |
| Digitalni Displej | |
| Odloženi start | 0-24 h |
| Ultrafast, 5kg oprano i osušeno za manje od 3 sata; | |
| Steam funkcija | |
| SteamCure - oslobadja prljavštvinu sa tkanina, omekšava i smanjuje izgužvanost veša | |
| IronFast - Smanjuje gužvanje veša pomoću pare i specijalnog algoritma pranja | |
| Iron Finish | |
| HygieneTherapy - za zaštitu od bakterija, virusa i alergena | |
| Samočišćenje fioke deterdženta | |
| Detergent Premix - ubrzava dejstvo deterdženta za poboljšanje perfomansi pranja | |
| Sistem za automatsko podešavanje vode Da | |
| AquaFusion tehnologija za uštedu deterdženta Da | |
| Vrsta bubnja | Aquawave bubanj |
| Dodavanje veša nakon početka pranja | |
| Praćenje programa | |
| Preostalo vreme trajanja programa | |
| Zaštita od prelivanja | |
| Kontrola balansa opterećenosti | |
| Dečja brava | |
| Indikator zaključanih vrata | |
| Grejač produženog roka trajanja | |
| Napajanje | 220-240 V/50 Hz |
| Dimenzije ŠxVxD | 600 x 845 x 570 mm |
| Neto/bruto težina | 64/65 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Brzina centrifuge 1400 obr/min, Dubina 55 cm, Kapacitet pranja - 9kg, Kapacitet sušenja - 6kg
Kapacitet pranja: 7 kg, Kapacitet sušenja: 4 kg, Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Dubina: 58cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana