Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Beko Beko B7WFU 69418 WBE Mašina za pranje veša - veš mašina kapaciteta 9 kg sa brojem obrtaja od 1400 rpm
Maloprodajna cijena: 811.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
648.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko B7WFU69418WB ES je samostojeća veš mašina iz bPRO 700 serije, kapaciteta 9 kg i maksimalne brzine centrifuge od 1400 o/min. Opremljena je ProSmart™ Inverter motorom, SteamCure tehnologijom pare sa Refreshment funkcijom i AquaTech™ sistemom za nježnije i efikasnije pranje. Uz digitalni displej, HomeWhiz® bežično povezivanje i veliki broj programa, ovaj model predstavlja odlično rješenje za savremeno domaćinstvo.
| Tip uređaja: | Samostojeća veš mašina |
| Model: | B7WFU69418WB ES |
| Serija proizvoda: | bPRO 700 |
| Kapacitet pranja: | 9 kg |
| Klasa energetske efikasnosti: | A |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Nivo buke tokom centrifuge: | 75 dBA |
| Klasa buke pri centrifugi: | B |
| Vrsta displeja: | Digitalni displej |
| Boja: | Bela |
| Vrsta konstrukcije: | Samostojeća |
| HomeWhiz® povezivanje: | Bežično |
| Program za preuzimanje 1: | Program za miješani veš |
| Program za preuzimanje 2: | Towel |
| Program za preuzimanje 3: | Program za zavjese |
| Program za preuzimanje 4: | Duvet / DownWear |
| Program za preuzimanje 5: | Program za donji veš |
| Broj programa: | 15 |
| Program 1: | Pamuk |
| Program 2: | Eco 40-60 |
| Program 3: | Sintetika |
| Program 4: | Dnevni ekspres / Ekspres super kratki 14 min |
| Program 5: | Delicates / Wool / HandWash |
| Program 6: | DarkWash / Jeans |
| Program 7: | Programi za preuzimanje |
| Program 8: | Centrifuga i cijeđenje |
| Program 9: | Ispiranje |
| Program 10: | Čišćenje bubnja |
| Program 11: | Zimska / sportska odjeća |
| Program 12: | Higijena+ |
| Program 13: | Košulje |
| Program 14: | SteamTherapy® |
| Program 15: | CoolClean™ |
| Funkcija 1: | Fast / Intensive |
| Funkcija 2: | Para |
| Funkcija 3: | WaterMode (Water Saving / Extra Rinse) |
| Pod-funkcija 2: | Soaking |
| Pod-funkcija 3: | Prewash |
| Pod-funkcija 4: | Bežično |
| Pod-funkcija 6: | Anticrease+ |
| Motor: | ProSmart™ Inverter Motor |
| AquaTech™: | Da |
| Tehnologija pare: | SteamCure with Refreshment |
| OptiSense®: | Da |
| AquaWave®: | Da |
| Osvjetljenje u bubnju: | Da |
| XL vrata: | Da |
| Materijal bubnja: | Nerđajući čelik |
| Napon: | 230 V |
| Frekvencija: | 50 Hz |
| Potrošnja vode: | 43 l |
| Potrošnja energije: | 24 kWh |
| Visina: | 84.5 cm |
| Širina: | 60 cm |
| Dubina: | 58 cm |
| Težina: | 74 kg |
| Visina ambalaže: | 88.5 cm |
| Širina ambalaže: | 65 cm |
| Dubina ambalaže: | 60 cm |
| Težina upakovanog uređaja: | 75 kg |
| Dječija sigurnosna zaštita: | Da |
| Zaštita od prelivanja: | Da |
| Kontrola neravnomjerno raspoređenog veša: | Da |
| Automatsko prilagođavanje količine vode: | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1200 obr/min, Kapacitet: 7 kg, Dubina: 47 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 9 kg, Dubina: 54 cm, Inverter, En. klasa: B
Obrtaji centrifuge: 1000 obr/min, Kapacitet: 6 kg, Dubina: 46 cm, En. klasa: E
Beko Beko BM1WFSU39223WA mašina za pranje veša - 9kg - veš mašina kapaciteta 9 kg sa brojem obrtaja od 1200 rpm.
Obrtaji centrifuge: 1200 obr/min, Kapacitet: 9 kg, Dubina: 55 cm, En. klasa: A
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana